Kız Oyunları Ücretsiz Çizim

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 7.4 MB
  • Version 4.05
  • Dil İngilizce
  • Firma Coloring Games
Kız çocuklarını içine alan bu harika oyun sizleri de çok etkileyecek. Hemen indirin ve deneyin.

Okul öncesi dönemde erkek çocukları gelişim konusunda kız çocuklarına göre daha aktif rol almaktadırlar. Bu konuda araştırma yapan uzmanlarımız bu farklılığın erkek çocuklarının oyun konusunda kızlardan daha ileri bir seviyede olmasından kaynaklandığını vurgulamaktadırlar. Özellikle sanal alemde kız çocuklarından daha fazla zaman geçiren erkekler yazma çizme okuma gibi konularda kız çocuklarından daha ileride olmaktadırlar. Siz de çocuğunuzun bu konuda geri kalmamasını ve kendisini geliştirmesini istiyorsanız bu oyuna sahip olmanız yeterlidir.   

Anne ve babalar tarafından desteklenen bu oyun ile çocuklar resim yapma ve boyama yetenekleri gelişecek. Pek çok yönden çocukların gelişimini destekleyen bu mükemmel oyun onların diğer çocuklardan bir adım daha önde olmalarını sağlıyor. Kız çocuklarının kendini çok daha iyi hissetmesini sağlayan bu boyama oyunu onların canlanmasını sağlayacak. Çizim konusunda kendini geliştiren kız çocukları hem el becerileri hem de el kaslarının gelişimi konusunda son derece büyük adımlar atacak ve okula hazır hale geleceklerdir. 

Harika çizimlerin olduğu bu oyuna siz de mutlaka sahip olmalısınız. Çocuğunuzun gelişimine destek olmak ve ona el kaslarının gelişmesi hususunda yardımcı olmak istiyorsanız hemen indir butonuna basıp bu harika özellikleri olan oyuna hemen sahip olmalısınız. 

Daha Fazla Göster
Kız Oyunları Ücretsiz Çizim indir